Nezmeškal si CvečkoKarneval? To by bola veľká škoda!!!

V piatok  30. januára Centrum voľného času v Malackách podarovalo deťom, ako darček  za ich skvelé vysvedčenie, pekný karnevalový večer plný masiek, dobrej zábavy a nálady pod názvom CvečkoKarneval.  Bolo naozaj vidieť, že deti pristupovali k tomuto podujatiu ozaj v duchu hesla „fantázii sa medze nekladú“.  Tento rok nám ukázali zaujímavé a inšpiratívne masky. Našli sa dokonca aj takí, ktorí si kostým vyrobili sami, a tým sa stali najoriginálnejšou maskou večera.

Šišky, ktoré sme vlastnoručne upiekli, sa minuli do poslednej, čo je asi dôkaz toho, že boli skutočne chutné. Zo začiatku nás zabával šašo Ľuboš. S deťmi vyvádzal všakovaké kúzla a hry. Do hier sme neskôr zapájali nielen deti, ale aj dospelých a poviem Vám, bola to skutočne skvelá zábava, keď spolu tancovali – veľkí aj malí na malom kúsku papiera, ktorý sa postupne zmenšoval. Detskú veselicu rozprúdili aj dievčatá z krúžku Moderný tanec z CVČ, ktoré nám všetkým ukázali, ako sa na takejto zábavke krúti bokmi, či péruje v kolenách.

Iste prídeme aj o rok a už dnes sa tešíme na skvelý program a zábavu, ktorú s Vami Cvečko opäť zažije. Na koniec trochu „poézie“:

Všetky deti tancovali,
každý z nich sa z chuti smial.
Kým nevyšiel mesiac malý
trval CvečkoKarneval !!!

Fotogaléria