10. novembra 2023 svoju športovú šikovnosť predvedú dievčatá a chlapci, ktorým učaroval stolný tenis. Prezentácia súťažiacich bude od 7:30 hod. v stolnotenisovej hale v Malackách. Na víťazov čakajú krásne poháre a medaily.

Víťazov školských kôl olympiády v našom materinskom jazyku privítame u nás v CVČ 15. novembra 2023 na okresnom kole olympiády v Slovenskom jazyku a literatúre – kategória C. Začíname o 8:00 hod. úvodnou prezentáciou. Kategória C je určená pre žiakov 8. a 9. ročníka základných škôl alebo žiakov 3. a 4. ročníka osemročných gymnázií. Prihlasovanie na súťaž prebieha cez edupage systém.

Deti, ktorým učarovala hra s figúrkami, radi privítame za šachovnicami na okresnom kole súťaže v šachu. Tešíme sa na vás 15. novembra 2023. Hrať sa začína o 9:00 hod. vo veľkej sále kultúrneho domu v Závode.

Športového kolektívneho ducha ukážu dievčatá na okresnom kole vo vybíjanej, ktoré sa uskutoční 24. novembra 2023 na Základnej škole Dr. Jozefa Dérera v Malackách a v Športovej hale Malina. Prezentácia súťažných tímov je od 8:00 hod.

V spolupráci s ÚPSVaR Malacky, Slovenským Červeným krížom a ďalšími partnermi organizuje CVČ Malacky už 4. ročník výtvarno-literárnej  súťaže „Ako som pomohol svojmu kamarátovi alebo spolužiakovi, ktorý je niečím iný…“  Slávnostné vyhodnotenie všetkých zaslaných prác bude 24. novembra 2023 o 10:00 hod.