Tieto tri prázdninové dni deti ZŠ čaká bohatý program. Príchod každý deň je v čase od 7:30 do 8:00, odchod detí je od 15:30 do 16:00. V cene je zahrnutý teplý obed. Svoje dieťa môžete prihlásiť online (viď nižšie) a zaplatiť denný poplatok do 16. februára 2024.

PONDELOK 4. 3. 2024 –  Po stopách do minulosti s najlepším priateľom človeka 

V pondelok sa spolu pôjdeme pozrieť na ukážku výcviku psov na výcvikové stredisko do Gajar. Zároveň nás čaká prehliadka vojenských bunkrov s výkladom a možnosťou nazrieť do vnútra bunkru. Nebudú chýbať tematické a veselé hry. Tak poď s nami spoznať nových kamarátov a aj tých štvornohých.

UTOROK 5. 3. 2024 –  Po prúde a z vtáčej perspektívy 

V utorok nás privíta Dopravné múzeum v Bratislave, kde nás bude čakať prehliadka a zaujímavá prezentácia na tému „Príbehy lodí na riekach, moriach a oceánoch.“ Súčasťou tohto dňa je aj prednáška o lietaní a workshop, kde si deti vyrobia malý teplovzdušný balón. Na mori, či na vzduchu, bude sranda, juchuchú.

STREDA 6. 3. 2024 –  Laboratórium farieb 

V stredu sa zahráme na mladých fyzikov, budeme tvoriť s farbami a skúšať kreatívne pokusy. Poobede zavítame do Bratislavy – Bibiany, kde si pozrieme interaktívnu výstavu Laboratórium farieb. Svet je plný farieb, tak poď sa doňho ponoriť s nami.